Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Powiat przejmuje lądowisko, ale nie za darmo - Rada Powiatu Tatrzańskiego zgodziła się na nabycie od Lotniczego Pogotowia Ratunkowego terenu lądowiska dla śmigłowców przy zakopiańskim szpitalu.
Niewybuchy w Lipnicy Wielkiej - Dwa niewybuchy zostały odnalezione w Lipnicy Wielkiej. Na pierwszy natrafili w piątek po południu pracownicy firmy budowlanej podczas prac w rejonie szkoły. Drugi został odnaleziony w sobotę w trakcie prac polowych przez mieszkańców miejscowości.
Nowy Targ kolejnym miastem z nowoczesnym oddziałem Banku BNP Paribas (art. sponsorowany) - Już 13.09 przy ul. Królowej Jadwigi 29 w Nowym Targu został otwarty digitalowy oddział Banku BNP Paribas. To kolejna tego typu placówka uruchomiona w ostatnim czasie przez Bank.
Przywrócono nocny kurs pociągu z Zakopanego do Nowego Targu - Na prośbę pasażerów PKP PLK S.A. przywróciły nocny kurs z Zakopanego do Nowego Targu o godz. 22.30. Wróci on dopiero 20 października, ale od 1 października PKP PLK S.A. podstawi busy.
Leją asfalt koło Imperialu (zdjęcia) - ZAKOPANE. Budowa ronda przy Imperialu na Bystrem wchodzi w kolejny etap. Przez całe wakacje skrzyżowanie było zamknięte, od środy przejazd zostanie przywrócony.
Pożar metanolu na terenie gazowni - NOWY TARG. Sześć zastępów brało udział w akcji gaszenia pożaru metanolu na terenie Gaspolu przy ulicy Składowej.
Strażacy z Koniówki i druhny z Krempach najlepsi w powiecie - W niedzielę na stadionie sportowym w Czarnym Dunajcu zostały rozegrane jubileuszowe X Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze.
Od wtorku pogorszenie pogody. Chodne dni, zimne noce - We wtorek na Podhalu załamie się pogoda. Spadnie temperatura, chmury zasłonią słońce i zacznie padać deszcz.
Turysta zawisł głową w dół - TATRY. W niedzielę po godz. 16 turysta schodzący z Cubryny Zachodem Abgarowicza zaplątał się w starą linę poręczową i zawisł na niej głową w dół. Nie mogąc się wyzwolić zadzwonił do TOPR.
Trudne powroty z Podhala - Wakacje za nami, ale słoneczny weekend przyciągnął w góry wielu turystów. W niedzielę popołudniu, rozjeżdżając się do domów, zablokowali niemal wszystkie drogi wyjazdowe z Podhala.
Nowotarska "czwórka" wprowadziła mLegitymacje szkolne - Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowym Targu to pierwsza szkoła w mieście, w której uczniowie mogą korzystać z mLegitymacji, czyli legitymacji szkolnej w wersji mobilnej, w telefonie komórkowym.
Nocna akcja w Dzianiszu (zdjęcia) - Zgłoszenie brzmiało bardzo poważnie: pożar w dużym budynku, trzeba ewakuować całe piętro, jedna osoba została przygnieciona powalonym drzewem .
Niebezpieczne skrzyżowanie (zdjęcia) - Na skrzyżowaniu ul. Ubocz i Powstańców Śląskich w Zakopanem znów doszło do groźnego wypadku. W wyjeżdżający z drogi podporządkowanej samochód osobowy uderzył jadący z Kościeliska bus. Cztery osoby zostały ranne.
Siatkarsko-kolarsko-muzyczne pożegnanie lata (zdjęcia) - NOWY TARG. W Paru Miejskim trwa zorganizowana pod hasłem WinterClassic impreza sportowo-rekreacyjna.
Choose language
Current language: LanguageAccommodation
Ośrodek Wypoczynkowy Domino
check more 
Accommodation
Pokoje Gościnne Pod Lubaniem
check more 
Accommodation
Góralski domek w Pieninach "POD PSTRĄGIEM"
check more 
show all
SEARCHER
Pieniny on the map
pieniny-mapa.gif
Weather in Pieniny
Pogoda w Pieninach - meteoprog.pl pogoda-w-pieninach.jpgNasi partnerzy

 

fdp.net.pl Podhale24.pl pienart.pieniny.com

 

gckkroscienko.pl

 

przewodnicy-tatry.pl

 

 

uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne
table-left-bottom.png
table-right-bottom.png
Accommodation in Pieniny Tourist services Mountains in Poland Accommodation in region Various websites

Hotele w Szczawnicy

Noclegi w Czorsztynie

Noclegi w Grywałdzie

Noclegi w Krościenku

Pensjonaty w Niedzicy

Noclegi w Kluszkowcach

Noclegi w Maniowach

Kwatery w Ochotnicy

Noclegi w Sromowcach

Noclegi

Gastronomia

Transport - busy

Sport i rekreacja

Regionalne

Karczmy regionalne

Restauracje

Góry Pieniny

Pieniny mapa

Beskid Sądecki

Beskid Sądecki mapa

Góry Gorce

Gorce mapa

Tatry Polskie i Słowackie

Tatry mapa

Beskidy i Pogórze

Nocowanie.pl

Kroscienko.com

Pieninynoclegi.pl

Sromowce-nizne.pl

 

Portal Małopolski

Pieniny & Dunajec

Busy - transport

DMOZ Directory

Spływ Dunajcem

Mapa strony

24 Leadergorce-pieniny.pl czorsztyn.png niedzica-zamek.png noclegi-w-pieninach.png

 

Projekt realizowany w ramach działania Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu „Małe Projekty”, zrealizowany dzięki wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny”. Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Copyright © s.m.art since 2004

Pieniny Szczawnica Krościenko Czorsztyn noclegi

Pieniny Szczawnica Sromowce noclegi

Czorsztyn Niedzica Sromowce hotele pensjonaty