Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Rewitalizacja centrum Szczawnicy oficjalnie odwołana - Zabrakło pieniędzy na rewitalizację centrum Szczawnicy. Władze postanowiły oficjalnie zrezygnować z inwestycji.
Wstęga przecięta - teatr otwarty (zdjęcia) - W Rabce-Zdroju oficjalnie otwarto nowo wybudowaną siedzibę Teatru Lalek "Rabcio".
W niedzielę poprószy śnieg, ale prawdziwej zimy nie widać - Na niedzielę synoptycy zapowiadają na Podhalu niewielkie opady śniegu. Sypać ma cały dzień, ale - jak wynika z prognoz - opady nie będą intensywne.
Strażacy ochotnicy otrzymają dodatek emerytalny? - W Sejmie pojawił się projekt ustawy o dodatkach emerytalnych dla strażaków ochotniczych straży pożarnych.
Czarna sobota w Tatrach. Turysta spadł w przepaść z Orlej Perci (zdjęcia) - Kika godzin temu turysta spadł z szlaku na Rysy. Upadek zakończył się śmiertelnie. Teraz do podobnej tragedii doszło w rejonie Granatów.
Śmiertelny wypadek w Tatrach - W rejonie szlaku na Rysy doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku upadku z dużej wysokości zginął turysta.
Wójt dementuje plotki krążące w sieci - Dom Dziennego Pobytu dla seniorów w Kluszkowcach wprowadza od kwietnia częściowe opłaty. Wójt gminy Czorsztyn Tadeusz Wach tłumaczy, że nie jest to zależne od gminy, a informacje o tym, że władze nie wspierają inicjatywy, są nieprawdziwe.
Ogromne korki na Podhalu. Jedni jadą na ferie, drudzy z nich wracają - Na podhalańskim odcinku zakopianka korkuje się w obu kierunkach. Nawigacja prowadzi kierowców bocznymi drogami, w efekcie np. w Sieniawie czy Pyzówce ruch jest jak na zakopiance.
Budżet z kredytem w tle - Wielomilionowy deficyt budżetowy gminy Krościenko nad Dunajcem zostanie pokryty z zaciągniętego kredytu. Największymi inwestycjami okazały się rewitalizacja XIX-wiecznego ratusza oraz finansowanie gospodarki odpadami komunalnymi.
Wyróżnienia i podziękowania dla strażaków-ochotników (zdjęcia) - Paweł Szefernaker, sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji spotkał się ze strażakami, którzy uczestniczyli w akcji ratunkowej po tragicznej w skutkach ubiegłorocznej burzy w Tatrach.
Gmina Poronin rozpoczyna duży projekt edukacyjny - 1,6 miliona złotych przyznano gminie Poronin na realizację dużego programu edukacyjnego pn. „Wiem i potrafię”. W zajęciach ma wziąć udział kilkuset uczniów i kilkudziesięciu nauczycieli, a projekt ma trwać dwa lata.
Petycja w sprawie intronizacji Jezusa Chrystusa odrzucona. Petycja odnośnie parkingów - ma szanse na realizacje - NOWY TARG. Jak już informowaliśmy, prawniczka z Rabki-Zdroju wysłała do wielu miast, gmin i powiatów w Polsce południowej petycję. Jedna z nich dotyczy bezpłatnych parkingów, druga - dokonania pełnej Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski. Nad pismami Renaty Sutor debatowali radni z miejskiej Komisji Skarg, wniosków i petycji.
Zamkną drogę między Podszklem i Podwilkiem - Od poniedziałku 20 stycznia wyłączony z ruchu będzie odcinek drogi gruntowej pomiędzy Podszklem, a Podwilkiem.
Bezpieczne Ferie 2020. Służby wojewody gotowe na przyjęcie gości pod Tatrami - Zimowy wypoczynek dzieci i młodzieży to okres wzmożonej pracy służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. Wojewoda małopolski Piotr Ćwik zwołał posiedzenie Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego poświęcone temu tematowi. Omawiano także przygotowania do zbliżającego się Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem.
57 nieprawidłowo zaparkowanych pojazdów na Szymoszkowej - ZAKOPANE. Przy stoku narciarskim na Szymoszkowej policjanci z wydziału ruchu drogowego zakopiańskiej komendy naliczyli 57 nieprawidłowo zaparkowanych pojazdów.
Choose language
Current language: Language


Accommodation
Schronisko Orlica Szczawnica
Prices 35 - 72
check more 
Accommodation
Willa Kinga
Prices 35 - ..
check more 
Accommodation
Centrum Turystyki i Rekreacji Niedzica.pl
check more 
show all
SEARCHER
Pieniny on the map
pieniny-mapa.gif
Weather in Pieniny
Pogoda w Pieninach - meteoprog.pl pogoda-w-pieninach.jpg

Nasi partnerzy

 

fdp.net.pl Podhale24.pl pienart.pieniny.com

 

gckkroscienko.pl

 

przewodnicy-tatry.pl

 

 

uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne
table-left-bottom.png
table-right-bottom.png
Accommodation in Pieniny Tourist services Mountains in Poland Accommodation in region Various websites

Hotele w Szczawnicy

Noclegi w Czorsztynie

Noclegi w Grywałdzie

Noclegi w Krościenku

Pensjonaty w Niedzicy

Noclegi w Kluszkowcach

Noclegi w Maniowach

Kwatery w Ochotnicy

Noclegi w Sromowcach

Noclegi

Gastronomia

Transport - busy

Sport i rekreacja

Regionalne

Karczmy regionalne

Restauracje

Góry Pieniny

Pieniny mapa

Beskid Sądecki

Beskid Sądecki mapa

Góry Gorce

Gorce mapa

Tatry Polskie i Słowackie

Tatry mapa

Beskidy i Pogórze

Nocowanie.pl

Kroscienko.com

Pieninynoclegi.pl

Sromowce-nizne.pl

 

Portal Małopolski

Pieniny & Dunajec

Busy - transport

DMOZ Directory

Spływ Dunajcem

Mapa strony

24 Leadergorce-pieniny.pl czorsztyn.png niedzica-zamek.png noclegi-w-pieninach.png

 

Projekt realizowany w ramach działania Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu „Małe Projekty”, zrealizowany dzięki wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny”. Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Copyright © s.m.art since 2004

Pieniny Szczawnica Krościenko Czorsztyn noclegi

Pieniny Szczawnica Sromowce noclegi

Czorsztyn Niedzica Sromowce hotele pensjonaty