Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Czarnodunajecki kiermasz bożonarodzeniowy - CZARNY DUNAJEC. Na rynku w Czarnym Dunajcu ustawione zostały drewniane budki, w których wystawiane na sprzedaż będą akcesoria bożonarodzeniowe. Jarmark rozpocznie się 6 grudnia.
Brak porozumienia ws. przenosin lodziarni - Lodziarnia na Rynku w Krościenku musi być przeniesiona w inne miejsce z powodu rewitalizacji budynku ratusza. Wójt zaproponował właścicielom najem innego lokalu, ale ci nie chcą się zgodzić.
Od rana do mieszkańców Gronkowa i Obidowej dzwonią oszuści i próbują wyłudzić pieniądze metodą "na wnuczka" - Na razie nie ma informacji, że udało im się kogoś naciągnąć, ale policja radzi czujność, a przede wszystkim by przestrzec przed tym starszych rodziców i dziadków, bo to na nich żerują oszuści.
Napad na kobietę w Szczawnicy - Policjanci z Krościenka zatrzymali trzy osoby, które w Szczawnicy napadły, pobiły i okradły młodą kobietę.
Dziennikarz pomylił fakty i osoby. Przedsiębiorca złożył do sądu pozew. Chce m. in. stu tysięcy zł na Rodzinny Dom Dziecka - NOWY TARG. Oskarżenia dziennikarza wygłoszone podczas poniedziałkowej sesji pod adresem prezesa zarządu spółki JS Construction okazały się nieprawdziwe. Mirosław Haładaj dwa dni po swoim wystąpieniu przed radnymi - wycofał się ze swoich słów. Okazało się, że pomylił fakty i osoby. Za pomówienia - grozi mu proces.
BLACK WEEKS czyli wielkie szaleństwo przecen -50% w ALLESTETIS! (art. sponsorowany) - Już niedługo na koniec listopada w całej Polsce rozpocznie się szaleństwo zakupów Black Friday. Tymczasem w ALLESTETIS już wystartowała największa w roku listopadowa promocja - BLACK WEEKS! Tylko do 1 grudnia możecie Państwo dokonać zakupu dowolnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii Hi-Tech aż -50% taniej!
TVP zrezygnowała z organizacji "Sylwestra Marzeń" pod Wielką Krokwią - Poinformował o tym prezes Jacek Kurski w wieczornym wydaniu "Wiadomości" w TVP1. Jak wyjaśniał, chce by "Sylwester łączył, a nie dzielił i nie wywoływał jakichkolwiek emocji".
Zaginął pensjonariusz Domu Pomocy Społecznej w Zaskalu. Odnalazł się wieczorem w Nowym Targu - Policjanci, strażacy i ratownicy górscy GOPR szukali 82-latka, który około godziny 16.00 oddalił się z Domu Pomocy Społecznej w Zaskalu i do godzin wieczornych nie wrócił.
Zaskakujące wyniki kontroli rzeki Białki. To nie ścieki, ale bobry i glony przyczyną zanieczyszczenia wody? - Wojewódzki Inspektora Ochrony Środowiska i Wody Polskie podały wyniki kontroli rzeki Białka w rejonie Białki Tatrzańskiej i Czarnej Góry, które przeprowadzono po alarmujących zgłoszeniach, że rzeka zamieniła się w ściek. Jednak, jak przekonują urzędnicy, to nie ludzie byli sprawcami zanieczyszczenia wody.
Alimenciarz zatrzymany przez policję - Zakopiańscy policjanci zatrzymali dzisiaj rano w Poroninie 40-letniego mieszkańca tej miejscowości, który był poszukiwany do odbycia kary więzienia. Mężczyzna nie wywiązywał się z obowiązku płacenia alimentów na dzieci. Trafi teraz do aresztu na najbliższe cztery miesiące.
Ciało 36-latka znalezione na terenie centrum handlowego Manhattan - Rano przy ulicy Piłsudskiego w Rabce-Zdroju przypadkowe osoby znalazły ciało 36-letniego mężczyzny.
Bukowiańska gmina uruchomiła komunikację publiczną - Od poniedziałku każda miejscowość z terenu gminy ma połączenie z Urzędem Gminy w Bukowinie Tatrzańskiej.
Fizjoterapeuci chcą podwyżek - Fizjoterapeuci pracujący w Śląskim Centrum Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowym w Rabce-Zdroju chcą 500 złotych podwyżki, a dyrekcja mówi o 180 zł. Brak porozumienia wywołał zaostrzenie protestu.
Wyróżnienie dla Zakopanego, pieniądze dla Nowego Targu - Ponad stu przedstawicieli małopolskich samorządów wzięło udział w kolejnym Forum Wójtów, Burmistrzów i Prezydentów Małopolski. W trakcie trzydniowego Forum zostały wręczone wyróżnienia dla samorządów, które osiągnęły najlepszy wyniki w Rankingu Gmin Małopolski 2019.
Tir spirytusu. Nielegalny transport alkoholu zatrzymany w Chyżnem - Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej zatrzymali w Chyżnem transport 16 pojemników mauser wypełnionych nieskażonym alkoholem etylowym. Był to czysty spirytus o zawartości etanolu na poziomie 94,5 proc.
Choose language
Current language: Language

Accommodation
Centrum Turystyki i Rekreacji Niedzica.pl
check more 
Accommodation
Pokoje U Pitera
check more 
Accommodation
Willa Kinga
Prices 35 - ..
check more 
show all
SEARCHER
Pieniny on the map
pieniny-mapa.gif
Weather in Pieniny
Pogoda w Pieninach - meteoprog.pl pogoda-w-pieninach.jpg

Nasi partnerzy

 

fdp.net.pl Podhale24.pl pienart.pieniny.com

 

gckkroscienko.pl

 

przewodnicy-tatry.pl

 

 

uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne
table-left-bottom.png
table-right-bottom.png
Accommodation in Pieniny Tourist services Mountains in Poland Accommodation in region Various websites

Hotele w Szczawnicy

Noclegi w Czorsztynie

Noclegi w Grywałdzie

Noclegi w Krościenku

Pensjonaty w Niedzicy

Noclegi w Kluszkowcach

Noclegi w Maniowach

Kwatery w Ochotnicy

Noclegi w Sromowcach

Noclegi

Gastronomia

Transport - busy

Sport i rekreacja

Regionalne

Karczmy regionalne

Restauracje

Góry Pieniny

Pieniny mapa

Beskid Sądecki

Beskid Sądecki mapa

Góry Gorce

Gorce mapa

Tatry Polskie i Słowackie

Tatry mapa

Beskidy i Pogórze

Nocowanie.pl

Kroscienko.com

Pieninynoclegi.pl

Sromowce-nizne.pl

 

Portal Małopolski

Pieniny & Dunajec

Busy - transport

DMOZ Directory

Spływ Dunajcem

Mapa strony

24 Leadergorce-pieniny.pl czorsztyn.png niedzica-zamek.png noclegi-w-pieninach.png

 

Projekt realizowany w ramach działania Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu „Małe Projekty”, zrealizowany dzięki wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny”. Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Copyright © s.m.art since 2004

Pieniny Szczawnica Krościenko Czorsztyn noclegi

Pieniny Szczawnica Sromowce noclegi

Czorsztyn Niedzica Sromowce hotele pensjonaty